Movies
Ratings
356
Good Will HuntingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Emilia PerezRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 3.0