Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0