Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Jurassic CityRated ★ 0.5
Chernobyl DiariesRated ★ 1.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The PresidentRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 3.5
1922Rated ★ 3.0
CamRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0