Titles you rated
Maps to the StarsRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The HospiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5