Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0