Titles you rated
New TrialRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0