Titles you rated
2012Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5