Titles you rated
Mutt BoyRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.0
Bewitching AttractionRated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 0.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 0.5
The WarriorRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0