Movies
Ratings
713
Morning GloryRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Elephant SongRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5