Movies
Ratings
22
The IncrediblesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.5