Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 1.5
The WitnessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
AlfieRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Music BoxRated ★ 4.5