Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 0.5