Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0