Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0