Series
Ratings
22
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0