Movies
Ratings
104
Crows ZeroRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5