Titles you rated
Modern TimesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0