Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5