Movies
Ratings
207
The First Slam DunkRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0