Movies
Ratings
74
TangledRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0