Titles you rated
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0