Movies
Ratings
22
FrozenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0