Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0