Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0