Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0