Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5