Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 0.5
Night in ParadiseRated ★ 0.5
Villain and WidowRated ★ 1.0
PhantomRated ★ 2.0
MantisRated ★ 0.5- VirusRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
RawRated ★ 2.5
The Neon DemonRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 2.5
The SinRated ★ 0.5