Series
Ratings
151
AemaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 1.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 0.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0