Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0