Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Divine OrderRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0- So Refreshed!Rated ★ 0.5
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5