Movies
Ratings
30
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0