Movies
Ratings
705
SicarioRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5