Movies
Ratings
29
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5