Series
Ratings
27
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0