Movies
Ratings
38
I Am SamRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0