Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5