Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0