Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0