Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5