Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0