Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Karaoke CraziesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5