Movies
Ratings
144
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0