Series
Ratings
29
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0