Series
Ratings
11
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0