Series
Ratings
14
FingersmithRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5