Series
Ratings
22
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0