Movies
Ratings
352
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0