Movies
Ratings
853
Superman ReturnsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 2.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0