Series
Ratings
266
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dark AngelRated ★ 4.5- Love SecurityRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
City HallRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0