Movies
Ratings
52
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0